Wynajem kontenerów magazynowych

Kontenery magazynowe i materiałowe

k

Praktyczne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących dodatkowej przestrzeni. Kontenery magazynowe umożliwiają przechowywanie dowolnych przedmiotów w bezpieczny sposób. Wnętrze jest odpowiednio chronione przed ewentualnymi zagrożeniami z zewnątrz. Ponadto konstrukcję można szybko przetransportować w dowolne miejsce i od razu użytkować.

krok drugi (2/3): wybierz miasto


Dostępne w naszej ofercie kontenery magazynowe to oferta skierowana do wszystkich, którzy potrzebują w krótkim czasie dodatkowego miejsca użytkowego, gdzie mogliby składować towar. Jest to również rozwiązanie dla klientów indywidualnych. Kontenery magazynowe mogą posłużyć tak dodatkowe miejsce do przechowywania np. na czas przeprowadzki lub remontu, mebli oraz innych elementów wyposażenia domowych wnętrz.


Państwa korzyści:

 • kontener magazynowy z najlepszą powłoką lakierniczą
 • możliwość wyboru podłogi drewnianej lub stalowej
 • możliwość trzykrotnego piętrowania
 • możliwość przenoszenia wózkiem widłowym lub dżwigiem
 • magazynowanie do 10 ton
 • ocynkowane pręty ryglujące
 • Stanowią świetną alternatywę dla obiektów murowanych. Ich największą zaletą jest jednak możliwość natychmiastowego użytku. Kontenery magazynowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako przestrzeń do przechowywania towarów. Zwarta konstrukcja nie wymaga składnia i montażu. Dostarczone na miejsce docelowe mogą natychmiastowo zostać zaopatrzone w magazynowane towary. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji wnętrze może być wyposażone w regały bądź inne elementy umeblowania. Ponadto możliwe jest zaopatrzenie wnętrza w instalacje grzewcze oraz oświetlenie, co podnosi standard przechowywania towarów. Proponujemy kontenery magazynowe 20' DV/HQ stopowe, wykonane z ocynkowanej blachy trapezowej o grubości 0,75 mm. Konstrukcja posiada dwuskrzydłowe drzwi, które otwierają się szeroko zapewniając dogodny dostęp do wnętrza. Podłoże kontenera magazynowego jest wykonane z wodoodpornej i trwałej sklejki, dzięki czemu do wnętrza nie przedostaje się wilgoć od podłogi. Ma to istotne znaczenie dla przechowywanych towarów – w szczególności tych, które nie mogą być narażone na wilgoć.

   

  - wynajmujemy kontenery magazynowe -


  zmień typ kontenera